SCOOTER
Kanuni Kanuni Scooter Trodon SX 50 ₺55.105,00
Kanuni Kanuni Scooter Resa 125 ₺70.900,00
Kanuni Kanuni Scooter Seha 150 ₺132.803,00
Kanuni Kanuni Scooter Trodon SX 125 ₺58.100,00
Kanuni Kanuni Scooter Mati 125 ₺63.000,00
Kanuni Kanuni Scooter Seha 250 ₺162.908,00
Kanuni Kanuni Scooter Seha 125 ₺129.000,00
Kanuni Kanuni Scooter Reha 250 ₺180.600,00

KANUNİ

1994 yılında İstanbul Dudullu’daki fabrikasında yerli motosiklet üretimine başlayan Kuralkan Motorlu Araçlar A.Ş. o yıldan bu yana Kanuni markasıyla ürettiği motosikletleri yurt içi ve yurt dışı pazarına sunmaktadır. Sektörel başarısını daima yukarı taşıyan Kuralkan A.Ş. faaliyetlerini, 2006 yılında hizmete açılan İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı yakınındaki Kanuni Motosiklet Üssü’nde sürdürmektedir. Kanuni Motosiklet Üssü 60.000 m2’lik alanıyla yakın coğrafyanın en büyük motosiklet üretim tesislerinden biri konumundadır. Motosiklet üretimindeki en yeni teknolojileri ve yenilikleri bünyesinde barındırmak üzere tasarlanan fabrika içerisinde; eğitim pisti, sürüş test alanı, depolama, montaj ve çok kapsamlı bir kalite kontrol ünitesi bulunmaktadır. Kanuni Motosiklet Üssü günlük 1000 motosiklet üretim ve 500 kişilik istihdam kapasitesine sahiptir.

KANUNİ MOTOSİKLETLERİ 

Kanuni motosikletleri şık tasarımları, her yol koşulunda sunduğu konforu, gelişmiş enjeksiyonu sayesinde sağladığı yakıt tasarrufu ve güvenli sürüş sistemleri ile yolların keyfini üst sınıf yaşamanızı sağlıyor. Şehir içi trafiğin vazgeçilmezlerinden scooter modelleri ve engebeli arazilerde maceranızı artıracak ATV modelleri ile ister şehir içinde ister şehir dışında yol deneyiminizi güvenli ve konforlu hâle getirmenin en ekonomik ve kaliteli yolunu sunuyor.

Kanuni motosikletleri son teknoloji teknik özellikleri, fonksiyonel yapısı, güçlü motor hacimleri ve kullanım kolaylığı ile yüzde yüz yerli üretimin kalitesini ortaya koyuyor. Kanuni motosikletleri uygun fiyatları ile de her keseye uygun olmasıyla öne çıkıyor. 

KANUNİ SCOOTER MOTOSİKLETLER 

Günümüz şehir hayatında, bir yerlere yetişmek zorunda olmanın stresiyle baş etmek gittikçe zor bir hâle gelmektedir. Kalabalık şehir ortamlarında trafikte zaman kaybetmek artık kanıksadığımız bir olgu hâline gelse de trafikte harcadığımız zaman aslında ciddi bir önem taşımaktadır. Bu sebeple şehir hayatı içerisinde daha pratik, konforlu ve zaman tasarrufu elde edebileceğimiz ulaşım araçlarını tercih etmek hayat kalitemizi de bir ölçüde yükseltecektir.

Scooter motosikletler şehir içi trafikte en yaygın şekilde kullanılan motosikletlerdir. Bunun en temel sebebi de kolay kullanım ve düşük yakıt tüketimidir. Bu beklentileri fazlasıyla karşılayan Kanuni Scooter modelleri, gelişmiş enjeksiyon sistemleri ile düşük yakıt kullanarak hem kendi ekonominize hem de çevrenin geleceğine katkı sağlıyor. Aynı zamanda gelişmiş enjeksiyon sistemi sayesinde sürüş keyfiniz yarıda kalmadan yüksek verimle devam eder.

Yüksek verim ve rahatlığı bir araya getiren Kanuni Scooter motosikletleri, sahip oldukları ergonomik yapılı geniş seleleri ile trafikte geçirdiğiniz her anı konforlu hâle getiriyor. Kanuni motosikletleri şık tasarımlarıyla da yollarda tarzınızdan bahsettirir. Kanuni motosikletlerinin her tarza uygun tasarımıyla konforun ve şıklığın keyfini çıkartabilirsiniz. Siz yollarda konforun ve kalitenin keyfini sürerken, yollarda sizin tarzınıza hayran kalacak. Kanuni Visal 125’in şık retro tasarımı, Mati 125’in dört farklı renkli retro tasarımı, NEV 50’nin ve Trodon S ‘in bakanları hayran bırakacak tasarımıyla tarzınıza tarz, yollara karizma katar.

Siz yollarda şıklığınızdan bahsettirip, konforlu ve keyifli yolculuklar gerçekleştirirler Kanuni Scooter motosikletler Euro 5 normlarına uygun doğa dostu motorları ile doğanın konforunu korur.

Bunların yanında konforlu bir yolculuğun anahtarı güvenli sürüşlerdir. Şehir içi trafiği olası risklerle doludur. Sadece şehir içinde değil şehir dışında yaptığın yolculuklarda da olası risklere karşı gerekli donanıma sahip bir motosiklete sahip olmak son derece önemlidir. Kanuni Scooteer’ların sahip olduğu EOBD sistemiyle her yolculuğunuzda güvenli sürüş deneyiminin keyfini çıkartabilirsiniz. Yolculuk esnasında karşılaşabileceğiniz olası riskleri tespit eden sistemiyle yolculuğunuzun her anını güvene alır. Son teknoloji ile tasarlanan EOBD sistemi sayesinde motosikletinizin güvenlik sinyallerine hemen ulaşabilir ve risklere karşı önlemlerinizi erken alabilirsiniz. Unutmayın, kaliteli bir yolculuğun temel koşulu güvende hissetmenizdir.

KANUNİ SCOOTER MOTOSİKLET FİYATLARI

Kanuni Scooter motosiklet fiyatları motosikletin modeline, rengine ve diğer özelliklere göre farklılık gösteriyor. Her ihtiyaç ve her bütçe doğrultusunda alternatifler sunan modellerimiz bu bakımdan geniş bir kitleye hitap ediyor. Siz de ihtiyacınızı ve bütçenizi belirleyerek motosiklet modellerimizi resmi distribütörümüz ekuralkan.com üzerinden inceleyebilir ve satın alabilirsiniz.