KANUNİ
Kanuni Kanuni Scooter Trodon SX 50 ₺55.105,00
Kanuni Kanuni Scooter Seha 150 ₺132.803,00
Kanuni Kanuni Scooter Trodon SX 125 ₺58.100,00
Kanuni Kanuni Scooter Seha 250 ₺162.908,00
Kanuni Kanuni Scooter Seha 125 ₺129.000,00
Kanuni Kanuni Scooter Reha 250 ₺180.600,00

Kanuni

Kuralkan Motorlu Araçlar AŞ bünyesinde faaliyet gösteren Kanuni, 1987’de kurulmuş Türk motosiklet markasıdır. Üretim merkezi Tuzla / İstanbul olan ve Türkiye’de motosiklet sektörünün gelişmesine büyük katkı sağlayan Kanuni, yaygın bir pazarlama ve yetkili servis ağına sahiptir. Güney Kore’li S&T Motors ve Hindistan’lı Bajaj Auto firmaları ile ortaklık kuran markanın motorlu taşıtları, geniş bir kullanıcı kitlesine ulaşır. Türkiye’de motosiklet kültürünün oluşmasına öncülük eden Kanuni, farklı beklentileri karşılayan konforlu motosiklet modelleriyle tanınır. Tasarımdan son kullanıcıya kadar üretimin her anını özenle denetleyen markanın önceliği, kullanıcı memnuniyetidir. Tarzınıza uygun motosiklet modelini, ekuralkan’ın sunduğu Kanuni modelleri arasında bularak kolayca satın alabilirsiniz.

Özgürleştiren Kanuni Motosiklet Modelleri

Cup, scooter ve ATV modellerinden oluşan Kanuni motosiklet modelleri, yeni nesil teknolojilerle üretilerek size konforlu sürüş deneyimi sunar.

Cup serisine ait Kanuni Tigrina 50 modeli, dayanıklı yapısı, 2,72 beygir gücündeki 49 cm³ Eoro 4 motoruyla rahat kullanım şansı tanır. Şehrin tüm caddelerinde hatta dar sokaklarında bile keyifle yol almanızı sağlar. Zarif tasarımı ve güçlü yapısıyla özgürlüğün tadını çıkarmak isteyenlere hitap eden motosiklet, iki kişiye göre ayarlanabilen arka süspansiyonlara sahiptir. İki kişilik yolculuklar için ideal olan yumuşak yapılı uzun selesi, konforlu sürüşler için idealdir.

Dikkat çeken ikonik tasarımı ve 3,13 beygir gücündeki Euro 4 motoru ile mükemmel sürüş deneyimi sunan Kanuni Trodon 50 modeli, tarzını vurgulamak isteyenlere hitap eder. Az yakıtla uzun süre yol gitmenizi sağlayan scooter motosiklet, üstün performanslı sürüşler için tercih edeceğiniz bir modeldir. Ergonomik tasarımlı seleye, güçlü yapıya ve geniş ayak mesafesine sahip olan motosiklet konforludur. Yüksek ısıya duyarlı egzozu ile daha düşük emisyon detayı sunan model, estetik tasarımı ve Retro tarzda tasarlanan gösterge paneliyle öne çıkar. Tüm hava koşullarında görüş gücünüzü artıracak LED stop farlarıyla tasarlanan Kanuni Mati 125 modeli, 8,44 beygir gücündeki 124,6 cm³'lük motoru ile size farklı bir sürüş deneyimi sunar. Yüksek güvenlikli fren sistemi ile üretilen motosikletin selesinin altında bulunan tek yay helezonik amortisörü, yoldan gelen titreşimleri en aza indirger. Güçlü motoru ve ergonomik tasarımıyla sizi istediğiniz her yere ulaştırır

Kanuni ATV Modelleri ile Arazi Sürüşleri Daha Kolay

Kanuni ATV modelleri, zorlu arazi koşullarına uygun olarak tasarlanan yüksek teknolojili araçlardır. Geniş tubeless lastikleri sayesinde üstün yol tutuşu sunan araçlar, en zorlu zeminlerde bile rahatlıkla yol almanıza yardımcı olur. ATV200 Off-Road, ATV250 Off-Road ve ATV150U Off-Road modellerinden oluşan Kanuni ATV’ler arasından, kullanım amacınıza uygun olan aracı kolayca bulabilirsiniz. Çok fonksiyonlu dijital göstergeler, mükemmel görüş imkânı tanıyan farlar, titreşim emen konforlu seleler ve hava soğutmalı güçlü motorlar ile tasarlanan Kanuni ATV’ler, engebeli arazilerde rahatça yol almanızı sağlar. Üstün sürüş kabiliyeti sunan Kanuni ATV modellerini, en zorlu arazi şartları için tercih edebilirsiniz.

Kanuni Motosiklet Fiyatları

Kanuni Off-Road ATV modelleri ile cup ve scooter motosiklet seçenekleri, ulaşılabilir fiyatlar sunan ve yeni nesil teknolojilerle üretilen motorlu taşıtlardır. Kanuni motosiklet fiyatları, araçların motor gücüne, tasarım ve teknik özelliklerine göre kategorize edilir. Farklı kullanım amaçlarına hitap eden klasik ve modern tasarımlı modelleri inceleyerek tarzınıza uyan motosiklete kolayca sahip olabilirsiniz. Ekonomik fiyat seçenekli Kanuni motosiklet modelleri 12 ay taksit avantajıyla ekuralkan’da! Şehir içi ve şehir dışı ulaşımda size konforlu çözümler sunan Kanuni cup ve scooter motosiklet modellerini, en zorlu arazileri kolayca aşmanıza yardımcı olan Kanuni ATV seçeneklerini, ekuralkan’ın 12 ay taksit imkânıyla kolayca satın alabilirsiniz.