PULSAR DÜNYASI
Bajaj Bajaj Pulsar NS 200 ₺141.000,00
Bajaj Bajaj Pulsar F 250 ₺151.004,00
Bajaj Bajaj Pulsar NS 125 ₺111.206,00
Bajaj Bajaj Pulsar RS 200 ₺149.506,00
Bajaj Bajaj Pulsar NS 200 UG ₺145.307,00
Bajaj Bajaj Pulsar N 250 ₺147.407,00

Pulsar

Motosiklet kullanmayı bir yaşam biçimi olarak benimseyen ve iki tekerlek konforundan ödün vermek istemeyen kullanıcılar için özel olarak tasarlanan Pulsar, özgür ve güvenli seyahat ayrıcalığı yaşatır. Yoğun şehir içi trafiğinin stresini minimum seviyeye indiren Pulsar motosiklet tasarımları; güçlü motor, silindir ve amortisör aksamları, yüksek güvenlik sunan frenleme teknolojisi gibi özellikleri sayesinde şehirler arası ulaşım standartlarınızı da maksimum seviyeye taşır.

Yeni Nesil Pulsar Motosiklet Motosiklet Modelleri

Şık ve estetik tasarım, güçlü ve ergonomik kullanım performansı, emniyetli ve konforlu sürüş keyfi kriterlerini seçkin konseptinde bir araya getiren Pulsar motosiklet modelleri; Pulsar NS 125, Pulsar NS160, Pulsar NS200 ve Pulsar RS200 alternatifleriyle ön plana çıkar. Motor CC kapasiteleri, silindir hacimleri, azami hızı belirleyen beygir gücü, amortisör sayıları kullanıcıların beklentilerine uygun olması bakımından çeşitlilik gösterir. Gücü eğlenceye dönüştürmenin farkındalığını deneyimlemek isteyen sürücülere özel seçenekler sunan seçkin Pulsar modelleri, tarzınızı yansıtabileceğiniz kaslı iskelet teknolojisiyle dikkatleri üzerine çeker. Çift renkli etiket stilleriyle kullanıcıların beğenisini kazanan motosiklet çeşitleri, konforundan ödün vermeyen sürüş tutkunlarının bir numaralı tercihleri arasında yerini almayı hak eder.

Zorlu Yol Koşullarına Pulsar ile Meydan Okuyun!

Motosiklet kullanıcılarının hızlı refleks ve ani tepkime pozisyonlarını başarıyla yönetebilmelerine imkân sunan Pulsar motosikletleri, en zorlu yol koşullarında dahi maksimum performans gösterir. Direksiyon hâkimiyetini daima kontrolde olmasına olanak tanıyan taşıtlar arazi, tümsek, kasis, engebe ve kaygan zemin gibi yollarda sürücülerin dengede kalma potansiyelini yüksek tutar. Asi tasarım detayları ve fonksiyonel aksesuar zenginliğiyle her zevke hitap etmeyi başaran

Pulsar Motosiklet, ABS fren teknolojisinin konforunu ön ve arka disklere profesyonelce taşır. Keskin viraj, dönemeç, araç sollama pozisyonlarında yaşanabilecek tepkimelere oldukça duyarlı olan 4 valfli motor teknolojisi güvenliği tam kapasite artırırken; tekerlekleri kilitlemeden motosikleti yavaşlatan ve durduran frenleme sistemi takla atma ve kayma gibi kaza risklerinde yüksek emniyet sağlar.

Neden Pulsar Motosiklet Tercih Edilmelidir?

  • ekuralkan kalite ve güvencesiyle dünya standartlarına uygun özelliklerde üretilen Bajaj motosiklet modelleri, sınıfının lideridir.
  • Zengin servis ve yedek parça ağına sahip Bajaj motosiklet tasarımlarının hem rutin ve yıllık bakımlarının yapılması hem de gereksinim duyulan aksesuarlarının temin edilme aşamaları eksiksiz ve sorunsuz şekilde gerçekleşir.
  • Gelişmiş tasarımlı ürünler, motosiklet tutkunlarının şehir içi ve şehirlerarası ulaşımda ihtiyaç duyduğu, güvenli sürüş ve ideal hız kriterlerini maksimum seviyede karşılar.
  • Kuralkan A.Ş.’nin modern üretim tesislerinde bilgisayarlı ve robotik destekli ileri teknoloji ve yüksek mühendislik uygulamaları kullanılarak optimize edilen Bajaj motosiklet çeşitleri; montaj, işçilik, kalite kontrol, eğitim ve deneme sürüş testlerinden tam onay alarak satışa sunulur.
  • Avrupa Birliği uyum kriterlerini taşıyan bu motosiklet tasarımları hem yurt içindeki hem de yurt dışındaki motosiklet tutkunlarının fiyat performans beklentilerini karşılayan niteliktedir.

Maksimum Performans Sunan Pulsar Motosiklet Fiyatları

Pulsar fiyatları ürünlerin tasarımında kullanılan teknoloji, dizayn ve işçilik detayları, motor gücü, performans, aksesuar zenginliği gibi özelliklere bağlı olarak çeşitlilik gösterir. Engebeli arazi, asfalt yol, viraj ve kasis gibi farklı ve zorlu yol şartlarında kullanıcıların hem manevra kabiliyetini hem de direksiyon hâkimiyetini güçlü kılan Pulsar motosiklet alternatifleri, her bütçeye uygun seçenekler sunar. Güvenli ve eğlenceli sürüş keyfini deneyimlemek üzere özel olarak geliştirilen motosiklet tasarımları, maksimum performans ve konfor özellikleri sayesinde, motosiklet kullanmaktan vazgeçemeyenlerin ihtiyaçlarına ve zevklerine hitap etmeyi başarır. Pulsar motosiklet satın almak için ekuralkan üzerinden en uygun modeli beğenebilir; ekuralkan.com’un 12 aya varan taksit avantajlarından ve güvenli ödeme seçeneklerinden yararlanarak dilediğiniz ürünü hemen sipariş verebilirsiniz.