BAJAJ
Bajaj Bajaj Pulsar NS 200 ₺141.000,00
Bajaj Bajaj Dominar D 250 ₺163.208,00
Bajaj Bajaj Pulsar F 250 ₺151.004,00
Bajaj Bajaj Dominar D 400 ₺226.000,00
Bajaj Bajaj Pulsar NS 125 ₺111.206,00
Bajaj Bajaj Pulsar RS 200 ₺149.506,00
Bajaj Bajaj Pulsar NS 200 UG ₺145.307,00
Bajaj Bajaj Pulsar N 250 ₺147.407,00

Bajaj

1945 yılında Bachraj Trading Corporation Private Limited adıyla kurulduk ve kısa sürede global bir marka haline geldik. Hız, yenilik ve kusursuzluk üçgeninde tüm bağlılığımızı yansıtıyoruz ve bundan daha fazlasını sunmayı amaçlıyoruz. Mükemmeli üreten anlayışımız sayesinde dünyaya motosikleti yeniden tanımladık ve Hindistan’ın 1 numaralı otomotiv firması olduk. Bizim için oldukça önemli olan yaratıcılık misyonu, yenilikçi ruh ve kusursuz olanı üretme çabası, alışılagelmiş ve ilkel yöntemlerle yönetilen mağazalara ve otomotiv sektörüne yeni bir soluk getirdi.

Üretim zincirimize finans, sigorta, elektrikli ev aletleri, çelik, uluslararası ticaret ve altyapı tesisleri gibi farklı sektörleri de ekledik. Bunun yanında tasarımlarımızı Avrupa, Latin Amerika, Orta Doğu ve Asya’da sunduk. Bajaj olarak en iyisini üretmek adına teknolojik gelişmeleri sıkı bir şekilde takip ederek bunu yenilikçi tasarım anlayışı ve uzman mühendislikle bir araya getiriyoruz. Bu aşamada tüketici ihtiyaçları ve tercihlerine de önem veriyor ve uzman tasarım anlayışımızı tüketici ihtiyaçları doğrultusunda şekillendiriyoruz.

Bajaj Motosiklet

DOMİNAR 400 UG, 40 HP’ye kadar çıkan motor gücü sayesinde ve bunun yanında yenilenen yazılımıyla daha hızlı ve daha güçlü bir sürüş sağlıyor. Yeniden tasarlanan balansör sistemiyle titreşimi minimuma, ivmelenmeyi maksimuma çıkarıyor. LCD gösterge panelinde bulunan IMD sistemi; ortalama hızı, ortalama yakıt tüketimini, anlık yakıt tüketimini, kalan menzili ve servis hatırlatmasını sunuyor. İkinci ekranı da saat, metre ve vites detaylarını gösteriyor.

En karanlık yollarda dahi güvenli kullanım sunan ikiz LED ön farlar, 1.5 km’ye kadar aydınlatabiliyor. QUTE ticari dört tekerlekli motosiklet, manevra performansı, boyutları, dar ya da küçük her yere kolaylıkla park edebilme gibi özellikler sunuyor. Modelimizde çanta, kutu ya da valizleri güvenle sabitleyebileceğiniz çelik ve güçlü tavan bulunuyor. En hızlı yol alan ve yakıtı en az tüketen motosiklet üretme anlayışımız otomobil mühendisliğinin sınırlarını zorluyor.

Bajaj Motosiklet Modelleri

Beklentilerinizi fazlasıyla karşılayan Bajaj Motosiklet modelleri benzersiz detaylarıyla öne çıkıyor. PULSAR NS 125 model motorsikletimiz ikonik tasarımı, siyah alaşımları, LED lambaları ve dikkat çeken neon vurgularıyla dikkat çekiyor. Sınıfının en güçlü modellerinden biri olan PULSAR NS 125, düşük yakıt tüketimi sunuyor. Yüksek tork sağlayan ve 125 cc motoruyla size benzersiz bir deneyim yaşatıyor. Modelde aynı zamanda kaymaz frenleme teknolojisi, maksimum konfor sağlayan sele ve alaşım jantlar bulunuyor. Bir diğer modelimiz olan PULSAR NS 160, şehrin dar sokakları ve kıvrımlı yollarında mükemmel manevralar sunuyor. Çift bujili 4 valf DTS-I motor, ön ve arka ABS fren, nitrox tekli amortisör ve alttan egzoz gibi özellikleri de bulunuyor.

PULSAR NS 200, modern detayları ve kristal LED lambalarıyla dikkat çekiyor. Kilitlenmeyi önleyen ABS fren sistemi, 3 bujili 4 valf DTS-I motor, nitrox tekli amortisör ve alttan egzoz gibi özellikleri de bulunuyor. PULSAR RS 200, aerodinamik tasarımı ve güçlü teknolojik donanımıyla dikkat çekiyor. 3 bujili 4 valf DTS-I motor, ön ve arka ABS fren sistemi ve ikiz mercek far bulunuyor. Euro4 teknolojisine sahip olan modelimiz; ABS, OBD1, yakıt buharı geri dönüştürme sistemleri, full enjeksiyon ve yeni eklenen farklı renk seçenekleri sunuyor.

Bajaj Motosiklet Fiyatları

Bajaj Motosiklet fiyatları motosikletin modeline, rengine ve diğer özelliklere göre farklılık gösteriyor. Her ihtiyaç ve her bütçe doğrultusunda alternatifler sunan modellerimiz bu bakımdan geniş bir kitleye hitap ediyor. Siz de ihtiyacınızı ve bütçenizi belirleyerek motosiklet modellerimizi resmi distribütörümüz ekuralkan.com üzerinden inceleyebilir ve satın alabilirsiniz.