MOTOSİKLET
Bajaj Bajaj Pulsar NS 200 ₺141.000,00
Bajaj Bajaj Dominar D 250 ₺163.208,00
Bajaj Bajaj Pulsar F 250 ₺151.004,00
Bajaj Bajaj Dominar D 400 ₺226.000,00
Bajaj Bajaj Pulsar NS 125 ₺111.206,00
Bajaj Bajaj Pulsar RS 200 ₺149.506,00
Bajaj Bajaj Pulsar NS 200 UG ₺145.307,00
Bajaj Bajaj Pulsar N 250 ₺147.407,00

Motosiklet

Motosiklet modelleri, benzersiz bir özgürlük ve sürat anlayışıyla tanışmak isteyenler için özel olarak üretilir. Bajaj, Kanuni, Super Soco gibi markalar tarafından tasarlanan motosiklet modelleri, etkileyici tasarımları ve güçlü motorlarıyla size güvenli bir sürüş imkânı ve dilediğiniz yere hızla ulaşabilme avantajı sunar. Trafiğe takılmadan ve güvenlik sorunu yaşamadan kullanabileceğiniz birbirinden kaliteli modelleri ise ekuralkan’da bulabilirsiniz.

Neden Motosiklet Kullanmalısınız?

Motosiklet kullanımı, her geçen gün daha fazla kişi tarafından tercih edilir. En keyifli ve konforlu motorlu taşıtlar arasında yer alan motosikletler, kullanıcılarına büyük avantajlar sunar. Bu avantajlardan bazıları ise şu şekildedir:

  • Yüksek motor kapasitesine sahip motosiklet modellerini kullanarak dilediğiniz yere maksimum hızla ulaşabilir ve bu sayede zamandan tasarruf edebilirsiniz.
  • Motosiklet kullanmayı tercih ederek dilediğiniz yere trafik sıkışıklığına takılmadan kolayca ulaşabilirsiniz.
  • Motosikletlerinizi diğer motorlu taşıtlara göre çok daha kolay bir şekilde park edebilir ve böylece park yeri sorunu bulunan bölgelerde rahat edebilirsiniz.
  • Motosiklet fiyatları, diğer motorlu taşıtların fiyat seçeneklerine göre çok daha cazip ve idealdir. Motorlu taşıt olarak motosiklet kullanmayı tercih ederek bütçenizi de koruyabilirsiniz.
  • Motosiklet modellerini dilediğiniz aksesuar ve yedek parçayla zenginleştirebilir ve ihtiyaçlarınıza uygun şekilde kişiselleştirebilirsiniz.
  • Motosiklet sürmek, kullanıcılara hem psikolojik hem de fizyolojik açıdan son derece önemli faydalar sağlar. Kendinizi daha mutlu, daha özgür ve rahat hissetmenize yardımcı olan motosiklet kullanımı, kas gruplarınızı güçlendirerek vücut dengenizi artırır.
  • Motosiklet için kullanacağınız yakıtlar, daha uygun fiyatlı ve daha tasarrufludur. Bu sayede motosiklet kullanarak yakıt tasarrufunda da bulunabilirsiniz.

Motosiklet Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Motosiklet modelleri, dünyaca ünlü markalar tarafından her türlü ihtiyacınız düşünülerek zengin seçenekler hâlinde tasarlanır. Bu sayede sürüş şeklinize ve ihtiyacınıza en uygun modeli seçmeniz mümkün hâle gelir. Doğru motosiklet modelini seçebilmeniz için pek çok farklı noktaya dikkat etmenizde yarar bulunur. Motosiklet satın alırken aşağıdaki noktaları mutlaka göz önünde bulundurmanız önerilir.

  • Göz önünde bulundurmanız gereken noktalardan ilki, taşıtın motor kapasitesidir. Motor gücü, motosikletlerin performansını doğrudan etkileyen faktörlerin başında gelir. Motosiklet modellerinin ulaşabileceği maksimum hız ve performans, motor gücüyle doğru orantılı şekilde yükselir. Bu yüzden motosiklet modeli seçerken beklediğiniz performansa en uygun motor kapasitesini tercih etmenizde yarar bulunur.
  • Motosiklet modellerinin ölçüleri de son derece büyük önem taşır. Doğru boyuttaki motosikletleri seçerek fiziğinize en uygun ürünü kolayca tespit edebilirsiniz.
  • Motosiklet modelinin teknik donanımlarını da ihtiyaçlarınıza uygun şekilde seçmenizde yarar bulunur. Aracı kullanacağınız yol, zemin, mevsim gibi farklı koşulları göz önünde bulundurarak tercihte bulunabilir ve bu sayede motosikletinizden maksimum seviyede fayda sağlayabilirsiniz.

Motosiklet Modelleri ve Fiyatları

Motosiklet modelleri ve fiyatları, her tarza ve her bütçeye yanıt vermeleri sayesinde kullanıcıların büyük beğenisini kazanır. Motosiklet modelleri, CC değeriyle birbirlerinden ayrılır. Motosiklet modellerinde 160, 200, 400 gibi sayılarla ifade edilen CC değerleri, motorların silindir hacimlerini ifade eder. Motor silindir hacmi yükseldikçe, motosikletin maksimum performansı ve ulaşabileceği maksimum hız da artar. Motosiklet modellerinin fiyat seçenekleri ise ürünün çeşitli özelliklerine göre değişir. Motor hacmi, üretilirken kullanılan malzeme, kullanım alanı gibi detaylara göre belirlenen fiyatlar, son derece cazip olmalarıyla da dikkat çeker. Siz de motosiklet dünyasını keşfetmek ve benzersiz bir ürün satın almak istiyorsanız ekuralkan tarafından size sunulan birbirinden kaliteli alternatiflere göz atabilirsiniz. ekuralkan’da dilediğiniz motosiklet modelini 12 ay taksitle satın alabilir ve böylece benzersiz bir avantajdan yararlanabilirsiniz. Size en uygun ürünü şimdi seçin, benzersiz bir motosiklet deneyimine adım atın!

Motor Fiyatları

Her bütçeyi uygun motosiklet fiyatlarımızı bajaj ve kanuni marka ürünlerimizi inceleme yapabilirsiniz.