ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Super Soco

Kullanıcılarına benzersiz bir sürüş deneyimi sunan Super Soco, kaliteli yapısı ve şık tasarımıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başaran bir markadır. Elektrik teknolojisiyle donatılan Super Soco, bir motosikletten beklenilen performanstan çok daha fazlasını ortaya koyarak beklentilerinizi ve ihtiyaçlarınızı her anlamda karşılar. Göz alıcı tasarımı, kaliteli yapısı ve kullanım kolaylığı gibi özellikleriyle tercih sebebi olan Super Soco motosiklet modellerine göz atabilir, ihtiyaç durumunuza göre beğendiğiniz Super Soco motosiklet modelini tereddüt etmeden satın alabilirsiniz.

Şehrin Yeni Gözdesi Super Soco Modelleri

Motosiklet denilince akla gelen Super Soco, motor tutkunlarına birbirinden farklı motosiklet seçenekleri sunar. Super Soco CPX, teknik özellikleri ve olağanüstü tasarımıyla oldukça tercih edilen bir motosiklet modelidir. Maximum hıza sahip bu motosiklet ile kısa sürede oldukça keyifli bir sürüş gerçekleştirebilirsiniz. Elektrik gücü 4000 W olan CPX, güçlü yapısı, dayanıklılığı ve sağladığı konforla neden Super Soco CPX sorusunun cevabı niteliğindedir.

Super Soco Cux ise farklı tarzı ve teknik donanımıyla kullanıcılarının gözdesi olmayı başarır. Su geçirmeyen mevcut LED farları sayesinde gece veya gündüz kolaylıkla fark edebilirsiniz. Ayrıca mevcut çoklu dokunmatik tuş takımı size kullanım kolaylığı sağlar. Krem, mavi, yeşil gibi farklı renk seçenekleriyle göze çarpan Super Soco TC ise, retro tasarımıyla sizi geçmişe götürür. Kullanımı kolay ve oldukça havalı olan bu motosiklet ile şehrin tozunu attırabilirsiniz. Super Soco TC, taşınabilir batarya teknolojisi sayesinde istediğiniz herhangi bir yerde 6 saatlik bir şarj süresi sonunda tam şarj kapasitesine ulaşır ve 80 km ye kadar kesintisiz bir sürüş ortaya koyar.

Yolların ve yolculukların vazgeçilmezi Super Soco TC Max Çelik Jant, standartların çok daha üzerinde bir teknolojiyle tasarlanır. Çevre parlaklığını ölçerek LED ışık ayarı yapan bu motosiklet, kullanıcılarını oldukça etkiler. 95 km/h ye kadar maksimum hız ortaya koyan Super Soco TC Max Çelik Jant, yüksek performanslı yapısıyla rakiplerinden bir adım önde olmayı başarır. Sizin için üst düzey bir konfor sağlayan bu motosikleti tercih edip uzun süren yolculuklarınızda bile olağanüstü bir sürüş keyfi yaşayabilirsiniz. Ayrıca ihtiyaçlarınızı karşılayan Super Soco motosiklet modelini 12 ay taksit seçeneğinden yararlanarak satın alabilirsiniz.

Dikkat Çeken Super Soco Fiyatları

Alışkanlıklarınızın dışında bir sürüş performansı ortaya koyan Super Soco motosiklet seçenekleri, fiyatlarıyla sizi zorlamaz. Modern dış tasarımı, yüksek konforlu sürüş kolaylığı ve teknik donanımı göz önünde bulundurulduğunda fiyatlarının oldukça makul olduğu görülür. Her tarza ve her bütçeye uygun farklı Super Soco modelleriyle uzun yolculuklar sizin için bir eziyet olmaktan çıkar. Seçtiğiniz motosikletin ürün özelliklerine ve teknik donanımına göre fiyat aralığı değişiklik gösterir. Sağladığı yüksek konfor ve mevcut özellikleriyle günlük kullanım için son derece uygun Super Soco Cux’u tereddüt etmeden tercih edebilirsiniz. Super Soco TC ise dış tasarıma önem verenlerin gözde motosikleti olabilir. En zorlu yerlerde bile yüksek performanslı bir sürüş ortaya koyan Super Soco TC hız tutkunları için biçilmiş kaftan niteliğindedir. Olağanüstü yapısıyla dikkatleri üzerine çeken Super Soco CPx ise teknik özellikleriyle bir motordan beklenilen performansın çok daha fazlasını ortaya koyar. Uzun yollar ve zorlu parkurlar için oldukça ideal olan bu motosiklet modelini hiç düşünmeden satın alabilirsiniz. Oldukça sağlam ve göz alıcı motosikletlerinin yanı sıra Super Soco fiyatlarıyla da tercih sebebidir. Eğer bir motosiklet tutkunuysanız veya ihtiyaçlarınızı giderebileceğiniz kaliteli bir motosiklet arayışındaysanız Super Soco motosiklet seçeneklerine göz atabilirsiniz. Kendiniz için en uygun motosiklet modelini seçerek, yüksek konforlu Super Soco motosikletin tadını çıkarabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR