x
sadsad x
asdasd
Putoline Hakkında,

TEKNOLOJİYLE GÜÇLENEN PUTOLİNE YAĞI!

Putoline Oil, 1970 yılında Jan Put tarafından yalnızca motorlu iki tekerlekli araçlar için ürünler üretmek amacı ile kurulmuştur. 1980'lerin başında hızla uluslararası hale gelir ve ihracat faaliyetlerini yüksek performansla sağlar. Şuan ürünlerimiz yaklaşık 40 ülkeye ihraç ediliyor! Ürün yelpazemiz sürekli genişlemekte ve ihracat yapılan ülkeler listesi istikrarlı bir şekilde büyümektedir. Putoline Oil şimdi dünyanın en geniş motosiklet yağları ve bakım ürünleri yelpazesine sahiptir.

Teknolojiden Harekete Geçtik

Neden Putoline?

Bizi benzersiz kılan, AR-GE departmanımızda geliştirdiğimiz ve kendi tesisimizde sadece motosikletlere özel, üstün kaliteli üretim yapıyor olmamızdır. Putoline, şu anda dünyanın en geniş, yüksek kaliteli motosiklet yağları ve bakım ürünleri yelpazesine sahiptir. Bağımsız bir üretici olarak, pazardaki gelişmelere en hızlı şekilde yanıt verebiliyor ve teknik trendleri yakından takip ediyoruz. 

Yeni devrim niteliğindeki N-TECH® katkı teknolojisinin motosiklet dünyasına girişi bunun mükemmel bir örneğidir. 

Putoline ürünleri müşterinizin sizden memnun olarak ayrılmasına sebep olur. Putoline farkı ustalık değerini arttırır. Mekanik sessizlik, akıcı sürüş, yumuşak vites geçişlerine ilave olarak uzun ya ömrü boyunca tam performans sergiler.

Sertifikasyonlar

Yağ sertifikasyonları motosikletinizin ihtiyaç duyduğu standartları, tercih edeceğiniz motor yağının karşılayıp karşılamadığını görmenizi sağlamaktadır. 

Ürün yelpazemiz dünyada yer alan başlıca sertifikasyonların (API, JASO ve ACEA) güncel ve yüksek değerine sahiptir. Putoline kullanılan motorsikletlerde yağ değişimi sonrasında hissedilebilir performans kullanıcılar tarafından da fark edilmektedir. 

Motosikletinize uygun ürünleri www.putolinetr.com adresinden kolayca öğrenebilirsiniz.

N-TECH®’i Benzersiz Kılan Nedir?

N-TECH® serisini benzersiz yapan en önemli etken, ürünün baz yağ içeriğinin karşılaştırılamaz olmasıdır. N-TECH® ürün yelpazemiz, çok yüksek oranda PAO (Poli Alfa Olefinler) ve üstün kalitede sentetik esterlerle zenginleştirilmiştir. 

Dünyada ilk ve tek olarak N-TECH® sistemi tarafımızdan geliştirilmiş olup sadece tarafımızda kullanılmaktadır. Motosiklet yağlarımız mekanik sessizlik, akıcı sürüş, yumuşak vites geçişlerine ilave olarak uzun yağlama ömrü sağlamaktadır. 

Putoline, her zaman mümkün olan en yüksek kaliteyi garanti etmektedir.

N-TECH® Serisi

N-TECH® PRO R, Putoline tarafından üretilen en gelişmiş, tam sentetik 4 zamanlı motor yağıdır. 

Eşsiz NTECH® serisi 

• Eşsiz ıslak kavrama performansı 

• Motor ve şanzıman için son derece düşük aşınma

• Minimum yağ tüketimi

• Düşük sıcaklıklarda bile mükemmel viskozite

• Soğuk başlatmalarda aşınmayı önemli ölçüde önleme

• Mükemmel temizleme özelliği 

• Uzun süreli ve optimum motor performansı

• Tüm hizmet ömrü boyunca mükemmel yağlama özelliği garanti eder. 

N-TECH serisi, özellikle en zorlu koşullarda performans gösteren yol ve yarış motosikletleri için tasarlanmıştır.T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.